Blog

Latest News and Updates

Lanzo_Ensuite_V1.jpg

Vannitoa disain ja sisustamine on kogumas populaarsust

Vannitubades võib hommikuti toimuda täielik kaos. Uuringud näitavad, et vannitoad on need kohad, kus toimuvad kodus kõige tõsisemad lahingud. Vannituabsid tuleb väga tihti jagada mintme inimese vahel just siis, kui ajaga on kitsas käes. Selle tagamine, et sinu vannituba töötaks efektiivselt, on äärmiselt oluline, kui sa ei soovi pidevalt perekondlikku draamat. Õige vannitoa mööbli valimine võib aidata sul vältida potensiaalset vannitoasõda.

Kui tuleb aeg valida vannitoale uut mööblit, siis on valikuvõimalusi mitmeid. On võimalik osta mitmeid erinevaid mööbliesemeid, mida müüakse mööblipoodides, kodukaupade poes, veebikauplustes ning paljused salongides. Küsimus on aga selles, kas teil on neid vaja ka tegelikult osta või mitte. Kui olete otsustanud vannitoamööbli siiski uue vastu välja vahetada, siis on see reeglina väga arukas otsus teie poolt ning kui mitte, siis eh peaksite veel järele mõtlema.

Vannitoa mööbel ning just eriti vannitoakapid on saanud koduomanike hulgas vaiendamatuks hitiks viimastel aastaten ning vanitoa sisustamine on kasvav trend. Tähelepanu ei pöörata mitte ainult igapäevaste asjade ärapanemisele, vaid ka sisekujunduslikele elementidele ning sellele, kuidas sobib vannituba kokku ülejäänud elamu interjöriga. Tänapäeval kasutatakse vannitoa sisustamisel oalju keraamikat ning seda nii põrandate ja seinte katmisel kui ka vajalike sisustuselementide juures.

Rääkides panipaikadest, tuleb kindlasti mõelda enda isiklikele praktilistele vajadustele. Isegi, kui teie vannituba on väikene, on võimalik sinna mahutada väikesemõõdulisi panipaiku, kappe või riiuleid, mis pakuvad vajalikku pinda, et saaksite ära panna oma rätikud, hügieenitarbed või tualettpaberirullid. Vannitoa ärajagamine on lihtne vastupidava ning usaldusväärse mööbli abil, ning samamoodi  võimaldab hea vannitoamööbel hoida isiklikud tualett-tarbed eemal ka võõra pilgu eest. Kui sul on kodus väikesed lapsed, siis on eriti oluline, et vannitoa mööbel oleks selline, kus saaks hoida vajadusel meditsiinilisi vahendeid, kallist kosmeetikat ja kemikaale selliselt, et väikesed käed nendele kuurde ei pääseks – kindlalt luku taga.

Erinavaid kapikesi ning riiuleid on saadavad igas mõõdus, kujus ja suuruses, seega leiab igaüks kindlasti endale meeldiva. Väha oluline on ära mõõta oma vannituba ning seda just väikeste ruumide puhul. Kui mõõtmine on tehtud, siis püüdke endale ette kujutada, millisena te soovite oma tulevast vannituba näha. Salongidest on võimalik osta täiskomplektset sisustus, mille hulgas on kõik, mida te võiksite oma vannitoas ette kujutada. Lisaks funktsionaalsusele on valikus ka väga ilusaid, kaasaegseid ning stiilseid vannitoakomplekte, mille hulgast peaks sobivaima leidma igaüks.

Vannituba ei pea koosnema ainult tualettpotist, valamust ja dušinurgast või vannist. Lisades vannituppa ka funktsioaalset ning stiilset mööblit, toote te ruumi silmailu ning lahendate ka üsna levinu probleemi asjade paigutamisega. Korralikud panipaigad on olulised, et te ei peaks kulutama aega sahtlites ja kappides sobramisele ja õigete tualett-tarvete või meigivahendite leidmisele. Ka teie pereliikmetel on kergem vannitoas toimetada, kui nad teavad täpselt, kus mingi asi asub, See võimaldab lisaks ärajänud närvikulule säästa ka aega ning seda just eriti hommikuti, kui kõigil on väga kiire.

Lisa HarrisVannitoa disain ja sisustamine on kogumas populaarsust
Share this post

Related Posts